AirTurn QUAD

Nasza cena:569,99
Dostępność:1 szt.
AirTurn QUAD to cztery uniwersalne pedały umożliwiają bezprzewodowe sterowanie cyfrową muzyką, tekstami, efektami i podkładami utworów na tablecie, komputerze MAC i PC lub smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth.

Przewracaj strony, poruszaj się po utworach, transponuj klawisze, przełączaj ścieżki, wyzwalaj metronom, a nawet kontroluj efekty gitarowe / basowe / wzmacniacze. Ten 4-pedałowy kontroler AirTurn QUAD wyposażony jest w nadajnik-odbiornik AirTurn BT-106, 4 ciche pedały ATFS-2, które łączą się z odbiornikiem, antypoślizgowy pedalboard AirTurn i kabel USB do ładowania. Odbiornik Bluetooth może być łatwo usunięty i używany jako pilot do ręcznej kontroli.

BT-106 posiada wewnętrzną baterię litową, która zapewnia zasilanie do 100 godzin w trybie gotowości, na jednym ładowaniu. Łączy się bezprzewodowo z tabletem lub komputerem MAC / PC przez Bluetooth. Kontrolery ATFS-2 są zbudowane z niemal niezniszczalnego poliwęglanu i posiadają zastrzeżony system "mechanism-free", zapewniający doskonałą cichą pracę.
 
 Aby bezprzewodowo kontrolować efekty gitary / basu / wzmacniacza,
sprawdź JamUp Pro XT od Positive Grid: 


 zawartość opakowania: 

  • AirTurn BT-106 - odbiornik, nadajnik i kontroler Bluetooth
  • 4x AirTurn ATFS-2 - kontrolery nożne
  • antypoślizgowy pedalboard na cały zestaw
  • kabel USB
  • Quick Start Guide
  • manual

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij