AirTurn PEDpro

Nasza cena:319,00
Dostępność:3 szt.
AirTurn PEDpro pozwali Ci kontrolować swoje aplikacje stopą! Podłącz i graj bez żadnych kabli, przez 150 godzin na jednym ładowaniu. Cichy, trwały, niezawodny i konfigurowalny, PEDpro to ważne narzędzie dla każego muzyka.

PEDpro jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu go z pudełka. Wystarczy połączyć go z telefonem, tabletem lub komputerem za pomocą Bluetooth 4.0 (lub nowszego) i wybrać kompatybilną aplikację!

Koniec z zakupem baterii, ponieważ PEDpro jest dostarczany wraz z akumulatorem, który wystarcza na 150 godzin pracy i ładuje się za pomocą standardowej ładowarki sieciowej USB, którą używasz do swojego telefonu lub tabletu.

 
 dostosuj swój PEDpro 

Dla osób, które chcą mieć większą kontrolę nad czasem reakcji, funkcjami repeat lub chcą dostosować własne funkcje, menedżer AirTurn dla systemu iOS, MacOS oraz Android może to wszystko regulować bezprzewodowo. Chcesz zaktualizować oprogramowanie trasie? Też możesz to zrobić!
 
 najważniejsze cechy 
*AirTurn PED to idealny kontroler dla tabletów Mac, PC, iPad lub Android z obsługą Bluetooth 4.0.
**Działa z setkami aplikacji do czytania muzyki, przewijania tekstów, tabulatur gitarowych, obsługujących teleprompter, prezentacje slajdów, efekty instrumentów, multimedia i wiele innych.
Dwie metody parowania. Parowanie otwarte pozwala przechowywać połączenia do 8 różnych urządzeń dla natychmiastowej konfiguracji. Zamknięte parowanie przechowuje połączenie tylko dla jednego urządzenia i nie łączy się błędnie z innymi urządzeniami.
Dostosuj dowolny tryb, aby utworzyć kod klawiatury lub kombinację kodu lub polecenie MIDI z AirTurn Manager dla systemów iOS, MacOS lub Android.
Siedem łatwych do zmiany trybów dla różnych zastosowań. Tryb AirTurn Direct dostępny z wieloma aplikacjami obsługuje pełną klawiaturę wirtualną w systemie iOS.
Dwa przełączniki nożne bez ruchomych części zapewniają szybką reakcję i cichą pracę.
Dioda LED stanu Bluetooth oraz dioda LED niskiego stanu akumulatora.
Lekki, cienki profil - mniejszy niż 1,9 cm, a do tego łatwy w transporcie dzięki niwielkim rozmiarom (10x15 cm).
Antypoślizgowa podstawa idealna na scenę . W przypadku grubych wykładzin dywanowych zalecamy stosowanie twardej, płaskiej powierzchni pod spodem.
Bateria litowo-polimerowa wystarcza nawet na 150 godzin pracy bez ładowania.
Automatycznie wyłącza się, gdy tablet lub komputer jest wyłączony.

*AirPurn Pedpro nie będzie działał z iPadami 1 i 2 (numery modeli A1219, A1337 i A1395 - A1397). Zalecamy AirTurn DUO dla tych iPadów.
**www.airturn.com / apps dla pełnej listy dostępnych aplikacji

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij