Główny Jak To Działa Jak usunąć Bing z Microsoft Edge

Opublikowane W Jak To Działa

5 min read · 23 days ago

Share 

Jak usunąć Bing z Microsoft Edge

Jak usunąć Bing z Microsoft Edge

Używasz Microsoft Edge’a ? Miliony ludzi na całym świecie tak robią, ale czasami są przez to sfrustrowani Bing będąc domyślną wyszukiwarką. Jeśli to ty, nie martw się! Pokażemy Ci, jak usunąć go z Edge i odzyskać kontrolę nad przeglądaniem.

Wyszukiwarki odgrywają dużą rolę w naszym życiu, dlatego ważne jest, aby mieć taką, która odpowiada naszym potrzebom. Chwila Bing może działać dla niektórych, inni mogą preferować Google Lub Wieśniak . Na szczęście, Microsoft Edge’a pozwala nam zmienić domyślną wyszukiwarkę. Do widzenia, Bing ! Witaj, preferowana wyszukiwarka!

Nie musisz się martwić, jeśli zmienisz zdanie; możesz łatwo wrócić. Więc po co czekać? Przejmij kontrolę i usuń Bing z Microsoft Edge’a . Za pomocą kilku kliknięć możesz przeglądać alternatywne wyszukiwarki, które odpowiadają Twoim potrzebom i preferencjom. Nie przegap okazji, aby zwiększyć produktywność podczas przeglądania Internetu!

Zrozumienie Microsoft Edge i Bing

Microsoft Edge’a I Bing to dwaj partnerzy cyfrowi. Microsoft Edge’a jest przeglądarką internetową, natomiast Bing to wyszukiwarka, obie należące do firmy Microsoft. Aby skutecznie poruszać się po świecie online, ważne jest zrozumienie ich relacji.

Kiedy używasz Microsoft Edge’a , to przychodzi z Bing jako domyślna wyszukiwarka. Wszelkie zapytania wprowadzone w pasku adresu lub polu wyszukiwania służą Bing do generowania wyników. Ale jeśli chcesz, możesz przełączyć się na inną wyszukiwarkę, taką jak Google lub DuckDuckGo. Można to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki.

Możesz także pobrać dodatki lub rozszerzenia przeglądarki, aby zastąpić domyślne ustawienia wyszukiwarki. Dzięki temu masz większą kontrolę nad przeglądaniem.

Microsoft Edge’a z każdą aktualizacją jest coraz lepiej. Bądź na bieżąco, aby uzyskać dostęp do nowych funkcji i usprawnić przeglądanie.

Przewodnik krok po kroku dotyczący usuwania Bing z Microsoft Edge

Usuń Bing z Microsoft Edge z łatwością! Postępuj zgodnie z tym prostym przewodnikiem krok po kroku. Zawiera instrukcje dotyczące porzucenia Bing jako domyślnej wyszukiwarki, dzięki czemu możesz dostosować przeglądanie do swoich potrzeb.

 1. Open Edge: Uruchom Microsoft Edge.
 2. Ustawienia: Kliknij ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu okna przeglądarki. Następnie wybierz Ustawienia z menu rozwijanego.
 3. Prywatność i usługi: w menu ustawień znajdź i kliknij Prywatność i usługi po lewej stronie.
 4. Ustawienia wyszukiwarki: przewiń w dół i kliknij Pasek adresu. Tutaj znajdziesz opcje związane z wyszukiwarkami.
 5. Zmień domyślną wyszukiwarkę: Pod wyszukiwarką używaną w nagłówku paska adresu kliknij menu rozwijane i wybierz coś innego niż Bing, na przykład Google lub Yahoo!
 6. Zapisz zmiany: Wybierz preferowaną wyszukiwarkę i kliknij Zapisz, aby zastosować zmiany i usunąć Bing.

Będziesz mógł cieszyć się spersonalizowanym przeglądaniem za pomocą wybranej wyszukiwarki! Nie przegap tej okazji, aby uzyskać więcej dostosowań w Microsoft Edge. Postępuj zgodnie z przewodnikiem i odblokuj nowe możliwości!

Typowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów

 1. Uruchom ponownie Microsoft Edge’a zamykając go i otwierając ponownie.
 2. Wyczyść dane przeglądania, wyłącz rozszerzenia i zaktualizuj Edge.
 3. Jeśli nic z tego nie zadziała, zresetuj Edge'a do ustawień domyślnych.

Wyłączyć Bing :

 1. Otwórz Edge, kliknij trzy kropki (…), wybierz Ustawienia.
 2. Przewiń w dół i kliknij Prywatność, wyszukiwanie i usługi.
 3. Znajdź pasek adresu i kliknij Zmień wyszukiwarkę.
 4. Wybierz inny silnik lub dostosuj dalej.

Notatka: Usunięcie Bing może ograniczyć funkcje, ale można to cofnąć w dowolnym momencie. Istnieją doniesienia o trudnościach ze znalezieniem informacji w Internecie, ale wytrwałość prowadzi do sukcesu.

Wniosek

Przyjrzeliśmy się, jak usunąć Bing z Microsoft Edge. Wykonując te kroki, możesz pozbyć się Binga i sprawić, że przeglądanie będzie takie, jakie chcesz. Wymieńmy najważniejsze punkty.

 1. Omówiliśmy zmianę domyślnej wyszukiwarki w ustawieniach Microsoft Edge. Możesz wybrać wyszukiwarkę taką jak Google lub DuckDuckGo i nie mieć Bing.
 2. Rozmawialiśmy o rozszerzeniach, które mogą blokować Bing lub go zmieniać. Do wyboru jest kilka z nich, które mogą zmienić konfigurację wyszukiwarki i pożegnać się z Bingiem.
 3. Wspomnieliśmy, jak ważne jest aktualizowanie przeglądarki, aby mieć pewność, że Bing zniknął i wszystko działa sprawnie. Aktualizacja przeglądarki Microsoft Edge zapewnia dodatkowe funkcje i narzędzia.

Należy pamiętać, że usunięcie Bing to osobisty wybór. Nie oznacza to niczego złego w wyszukiwarce. Pokazuje tylko osobiste preferencje dotyczące przeglądania.

Aby to pokazać, Sara była użytkownikiem Internetu, który chciał mieć własne doświadczenie w przeglądaniu. Skorzystała z podanych tutaj instrukcji i usunęła Bing z Microsoft Edge. Teraz może bez ograniczeń przeglądać internet za pomocą swojej ulubionej wyszukiwarki.


Zostaw Komentarz

W Tym Temacie

Trendy Na e-music

Jak zainstalować pakiet Microsoft Office na laptopie HP
Jak zainstalować pakiet Microsoft Office na laptopie HP
Dowiedz się, jak łatwo zainstalować pakiet Microsoft Office na laptopie HP. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, aby proces instalacji był bezproblemowy.
Jak zresetować sklep Microsoft
Jak zresetować sklep Microsoft
Dowiedz się, jak łatwo zresetować Microsoft Store, korzystając z naszego przewodnika krok po kroku. Rozwiązuj problemy i optymalizuj swoje doświadczenie bez wysiłku.
Jak zmienić czcionkę w Slacku
Jak zmienić czcionkę w Slacku
Dowiedz się, jak łatwo zmienić czcionkę w aplikacji Slack i dostosować sposób korzystania z wiadomości, korzystając z naszego przewodnika krok po kroku dotyczącego zmiany czcionki w aplikacji Slack.
Jak usunąć konto z Microsoft Authenticator
Jak usunąć konto z Microsoft Authenticator
Dowiedz się, jak łatwo usunąć konto z Microsoft Authenticator, korzystając z naszego przewodnika krok po kroku. Bezpiecznie zarządzaj ustawieniami uwierzytelniania.
Jak zostać notariuszem zatwierdzonym przez Fidelity
Jak zostać notariuszem zatwierdzonym przez Fidelity
Poznaj krok po kroku proces zostania notariuszem zatwierdzonym przez Fidelity i odblokuj nowe możliwości w branży.
Jak sprzedawać krótko na Etrade
Jak sprzedawać krótko na Etrade
Dzięki temu obszernemu przewodnikowi dowiesz się, jak sprzedawać krótko na Etrade i maksymalizować możliwości inwestycyjne.
Jak wyeksportować zakładki Microsoft Edge
Jak wyeksportować zakładki Microsoft Edge
Dowiedz się, jak łatwo wyeksportować zakładki Microsoft Edge, korzystając z naszego przewodnika krok po kroku. Efektywne przesyłanie zakładek w celu płynnego przeglądania.
Jak opuścić luźną przestrzeń roboczą
Jak opuścić luźną przestrzeń roboczą
Dowiedz się, jak bez wysiłku i skutecznie opuścić obszar roboczy Slack, dzięki naszemu przewodnikowi krok po kroku, jak opuścić obszar roboczy Slack.
Jak usunąć płatność w QuickBooks
Jak usunąć płatność w QuickBooks
Dowiedz się, jak łatwo usunąć płatność w QuickBooks, korzystając z naszego przewodnika krok po kroku, jak usunąć płatność w QuickBooks.
Jak odblokować plik Sharepoint
Jak odblokować plik Sharepoint
Odblokowanie plików Sharepoint może być trudne, ale nie martw się – mamy rozwiązanie! Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci odblokować plik Sharepoint bez kłopotów. Na początek spróbuj skorzystać z funkcji meldowania się. Jeśli ktoś inny pobrał plik, zostanie on zablokowany i nie będzie można go utworzyć
Jak utworzyć kod QR w Microsoft Forms
Jak utworzyć kod QR w Microsoft Forms
Dowiedz się, jak łatwo utworzyć kod QR w Microsoft Forms i bez wysiłku usprawnić gromadzenie danych.
Jak anulować usługę Microsoft Realms
Jak anulować usługę Microsoft Realms
Dowiedz się, jak łatwo anulować usługę Microsoft Realms, korzystając z naszego przewodnika krok po kroku. Bezproblemowo pożegnaj się z niechcianymi subskrypcjami.