KORG DS-DAC-10R (1 BIT)

Nasza cena:2349,00
Dostępność:Na zamówienie
Ciesz się życiem słuchając wspaniałego i wiernego brzmienia nagranego w formacie DSD.
"High-Resolution", to ostatnia bariera jakości dźwięku. Brzmienie DAC-ów jest bardzo obfite i oferuje możliwość odtwarzania najwyższej jakości formatów audio. Jedyną rzeczą, której do tej pory brakowało była niewielka dostępność materiału muzycznego i innych materiałów źródłowych w wysokiej jakości „High-Resolution”.
KORG jako jeden z pierwszych producentów udostępnił format audio DSD w urządzeniach z serii MR, zarówno w urządzeniach domowych jak i rozwiązaniach mobilnych. Ponadto, ich uzupełniające oprogramowanie AudioGate współpracuje ze wszystkimi najnowszymi formatami i szybko stało się standardem dla odtwarzania audio w wysokiej jakości.


Teraz KORG z wielką dumą przedstawia kolejne urządzenie oferujące format DSD, które zaspokoi w pełni wszystkich miłośników najlepszego brzmienia – DS-DAC-10R. Należy jednak podkreślić, że nowy rewolucyjny DAC oferuje również możliwość nagrywania audio wykorzystując analogowo-cyfrową konwersję DSD! W tym celu został wyposażony w wejścia phono – idealne do archiwizacji kolekcji płyt winylowych.
Jeżeli nie możesz znaleźć interesujących Cię materiałów audio w wysokiej jakości, które chciałbyś usłyszeć, to możesz je teraz nagrać sam z wykorzystaniem DS-DAC-10R, 1-bitowego USB-DAC/ADC od KORG-a.
DS-DAC-10R + AudioGate 4 – to wszystko czego potrzebujesz, aby nagrywać w formacie DSD. Wystarczy, że użyjesz kabla USB, aby podłączyć DAC-a do komputera. DS-DAC-10R obsługuje 5,6 MHz i 2,8 MHz formatem DSD dla odtwarzania i nagrywania, a także formatów PCM aż do 192 kHz / 24-bit.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij