AirTurn BT-106 DIGIT

Nasza cena:310,00
Dostępność:1 szt.
AirTurn BT-106 DIGIT to rewolucyjny kontroler bezprzewodowy, który łączy sterowanie ręczne z kontrolą footswitch. Ciche, dotykowe przyciski zapewniają możliwość przewracania stron, sterowania aplikacjami telepromptera, przewijanie slajdów prezentacji, a także sterowanie multimediami dla iTunes na wszystkich urządzeniach z systemem iOS oraz w iTunes na komputery Mac i PC. Możliwe jest również sterowanie kamerami iOS w celu zdalnego wyświetlania obrazu i robienia zdjęć.

Aby umożliwić także kontrolę bez użycia rąk, jego dwa stereofoniczne porty 3,5 mm (lub 6,3 mm z dołączonymi adapterami) mogą łączyć się z kontrolerami nożnymi bazujących na przyciskach typu "NO" (niezatrzaskującymi się, cały czas otwartymi) oraz z przełącznikami, które symulują przyciski sterujące na słuchawce.

AirTurn DIGIT posiada sześć cichych przycisków membranowych, przełącznik zasilania, lampkę kontrolną stanu, szcześć trybów klawiatury i wewnętrzną baterię z portem ładowania mini USB. Żywotność baterii jest różna, ale użytkownicy mogą oczekiwać nawet do 100 godzin w trybie gotowości. AirTurn DIGIT oferuje również automatyczne parowanie Bluetooth z tabletami i komputerami, co ułatwia nawiązywanie połączeń i szybkie przewracanie stron, a także posiada wbudowany filtr eliminujący błędne przewijanie wielu stron jednocześnie.

 
 wiele możliwości 

AirTurn DIGIT współpracuje z coraz większą liczbą aplikacji na systemy iOS i Android, a także z programami Adobe Acrobat, Microsoft Word i PowerPoint na komputery PC i Mac wyposażone w Bluetooth. AirTurn DIGIT współpracuje z iTunes na wszystkich urządzeniach z systemem iOS wyposażonych w Bluetooth (wszystkie iPady, iPhone 3S i nowsze oraz iPod Touch), a także w iTunes na komputery Mac i PC, umożliwiając użytkownikom odtwarzanie / wstrzymywanie, nawigację po ścieżkach i regulować głośność odtwarzania. AirTurn DIGIT będzie również sterował kamerą wideo na wszystkich urządzeniach z iOS.
 
 kontrolery nożne i przełączniki 

Poza kontrolą ręczną, AirTurn DIGIT może być sterowany za pomocą szerokiej gamy pedałów i przełączników. Sprawdź ciche pedały AirTurn ATFS-2, czy wytrzymałe przełączniki nożne, takie jak Boss FS-5U lub podwójny przełącznik Boss FS-6, a nawet przełączniki AirTurn Bite i AirTurn Tongue do sterowania bez użycia rąk i nóg! Do portów stereo AirTurn DIGIT można podłączyć maksymalnie cztery pedały. Jeśli masz własne pedały FS-5U lub FS-6, kup specjalnie zaprojektowane kable AirTurn.
 
 zawartość opakowania: 
  • DIGIT BT-106 Controller
  • kable microUSB do ładowania
  • 2x adapter z 3.5 mm na 6.3mm
  • Manual
  • Quickstart Guide

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij