Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Recenzje
WALTHER 1020 harmonijka ustna tonacja C-dur
Harmonijka bardzo przyjemna, na początek jest ok, mam nadzie ..

Ocena: 5/5

Regulamin

Regulamin

I. Informacje ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego e-music.com.pl jest firma GK Projekt Sp. z o.o. Firma uzyskała wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem NIP: 946 264 7485
2. Adres do korespondencji: sklep muzyczny e-music.com.pl, Al. Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin.
3. Salon firmowy w Lublinie czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00, oraz w niedziele od 9.00 do 20.00.
4. Korzystanie z serwisu/sklepu e-music.com.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad zawartych w Polityce Prywatności e-music.com.pl znajdujących się tutaj.
5. Kupujący staje się właścicielem towaru z dniem wydania go z magazynu.

II. Zasady zamawiania


1. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy, telefonicznie pod nr (081) 532 10 99 i 501 301 443
2. Zamówienia przez internet można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.
3. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
4. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane.
5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
6. e-music.com.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
7. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, e-music.com.pl niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
8. e-music.com.pl zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.
9. Ceny towarów znajdujących się w sklepie e-music.com.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
10. e-music.com.pl wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.


III. Wysyłka i zapłata


1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy e-music.com.pl a Kupującym.
3. Koszt przesyłki zależny od wielkości paczki i wytycznych kuriera.
4. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
5. Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej.
6. Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
7. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
8. Zakupione i dostarczone towary objęte są gwarancją od 1 roku do 3 lat.


IV. Zwrot towaru i reklamacje


1. Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu, instrukcją i gwarancją. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).
2. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z salonem e-music.com.pl. Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu
a) osobiście do salonu e-music.com.pl wraz z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną
lub
b) wysłanie produktu do salonu firmy e-music.com.pl wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu i kartą gwarancyjną.
3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
4. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt firmy e-music.com.pl nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
...jest pusty

Producenci
Promocje
Bestsellery
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.