sE Electronics IRF

Nasza cena:389,00
Dostępność:Na zamówienie
sE Electronics Instrument Reflexion Filter

Instrument Reflexion Filter został zaprojektowany według tych samych zasad co jego większy brat, Reflexion Filter. Podobnie jak pierwowzór, tworzy niewielką zakrzywioną ściankę z perforowanego aluminium, trzech warstw z płyt poliestrowych oddzielonych komorami powietrznymi, dzięki czemu pozwala na odizolowanie mikrofonu od szumu otoczenia.

W środku IRF znajduje się otwór w którym można umieścić mikrofon typu „paluszek” lub np. SM57, co jest szczególnie przydatne przy nagrywaniu z bliska bębnów (pozwalając na lepszą separację ścieżek) lub overheadów. Ze względu na swoje wymiary IRF stanowi idealne rozwiązanie przy nagrywaniu pianina, bębnów, instrumentów dętych, natomiast do wokali i gitar polecamy „duży” Reflexion Filter.

Główne cechy:
  • zaprojektowany do nagrań żywych isntrumentów
  • zastosowanie podczas rejestracji gitar, wzmacniaczy, pianina, fortepianu oraz instrumentów perkusyjnych
  • dedykowany dla mikrofonów pojemnościowych małomembranowych (paluszek), wstęgowych (ribbon), oraz węższych dynamicznych (np. SM57)
  • średnica otworu: 28 mm
  • zbudowany z użyciem opatentowanej technologi wielu warstw

przedstawiony na zdjęciach mikrofon nie jest częścią zestawu

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij