Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Recenzje
WALTHER 1020 harmonijka ustna tonacja C-dur
Harmonijka bardzo przyjemna, na początek jest ok, mam nadzie ..

Ocena: 5/5

PRACA

praca@e-music.com.pl

Miejsce Pracy: Lublin

Opis stanowiska:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
- obsługę systemu kasowego
- dbanie o estetyczny sposób ekspozycji towarów

Wymagania:

- umiejętność grania na min. jednym instrumencie muzycznym
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- nastawienie na realizację celów własnych i firmy
- inicjatywa w relacjach z klientem
- pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu

Oferujemy:

- pełną pasji i zaangażowania atmosferę
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb
- atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji
- uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy
- szkolenia produktowe i kompetencyjne

Prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Szukaj

Wpisz szukany produkt

Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
...jest pusty

Producenci
Promocje
Bestsellery
Akceptuję