Joue Grandclavier

Joue Grandclavier

Nasza cena:159,00
Dostępność:1 szt.
Joue Grandclavier to moduł do Joue Board.  Grandclavier posiada 25 wyrazistych klawiszy pozwalających na pełną ekspresji i subtelnych niuansów grę na cyfrowych instrumentach dowolnego typu. 

Tryb Glissando pozwala na uzyskanie delikatnego i płynnego odstrajania (pitch-bend) między nutami, co otwiera drogę do niezwykłej interpretacji mikrotonalnej (mikrotonowej).

Grandclavier jest dostarczany wraz z dedykowanym pakietem brzmień UVI Sound Pack zawierającym wyraziste barwy (presety) MPE począwszy od instrumentów akustycznych po brzmienia elektroniczne. 

Gwarancja: 3 lataJoué jest wyrazistym i modularnym kontrolerem MIDI, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. To innowacyjny i ewoluujący instrument ułatwiający odtwarzanie muzyki cyfrowej oraz oferujący początkującym i profesjonalnym artystom unikalny poziom ekspresji i spontaniczności.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij