Joue Essential

Nasza cena:1999,00
Dostępność:3 szt.
Joué jest wyrazistym i modularnym kontrolerem MIDI, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. To innowacyjny i ewoluujący instrument ułatwiający odtwarzanie muzyki cyfrowej oraz oferujący początkującym i profesjonalnym artystom unikalny poziom ekspresji i spontaniczności.


Jedno urządzenie, nieskończone możliwości

Joué jest wykonany z wysokiej jakości drewna i metalu. Kontroler jest wyposażony w czuły na nacisk sensor, na którym umieszczane są magiczne moduły. Moduły takie jak klawisze fortepianu, struny gitarowe, pady perkusyjne czy elementy sterowania 3D, które tworzą niesamowity plac zabaw dla muzyków.

Moduły są wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, który przekazuje nawet najmniejszą zmianę ciśnienia do czujnika. Dzięki temu muzycy mogą używać naturalnych gestów, takich jak wibracje, zginanie i uderzenia normalnie zarezerwowane dla tradycyjnych instrumentów.

Wymieniaj moduły w locie


Joué ma 3 gniazda, które można wypełnić modułami. Moduły można wymieniać w locie podczas pracy na żywo ponieważ przechowują w sobie informację o konfiguracji. Kontroler automatycznie wykrywa nowe moduły i wysyła dane MIDI.

Działa z dowolnym DAWem.

 • JOUE można podłączyć do każdej platformy DAW pracującej z midi.
 • Możesz grać i sterować oprogramowaniem, takim jak Ableton Live, Apple Logic, CUBASE, FL STUDIO, Bitwig, wszelkie wtyczki Native Instruments, aplikacje iPad –GarageBand oraz innymi.
 • Możesz także podłączyć go do swojego ulubionego sprzętu, używając konwertera
 • USB do MIDI, bez potrzeby łączenia za pośrednictwem komputera. Istnieje również możliwość łączenia razem kilku kontrolerów JOUE.
 • Ponadto Joué jest zgodny z MPE (wielowymiarowe wyrażenie polifoniczne).
  Przynieś Joué wszędzie

Joué jest bardzo mobilnym urządzeniem. Łatwy do przenoszenia, może towarzyszyć Ci podczas podróży. Dzięki Joué nigdy więcej nie przegapisz żadnego pomysłu muzycznego!

Joué znaczy granie


Joué po francusku oznacza grać. Kontroler został zaprojektowany i opracowany z myślą o wydajności i jakości.

Super czułe sensory


Joué wyczuwa wszystko, od najdelikatniejszego dotyku do bardzo ciężkich uderzeń. Wyczuwa każdy niuans, jaki może zostać stworzony przez muzyka. Kontroler skanuje dotyk więcej niż 250 razy na sekundę. To znaczy, że osiąga latencję bliską zera.

Super dokładność


Dokładność Joué jest niezrównana. Użytkownicy mogą sterować w 3 wymiarach X, Y i Z dzięki najbardziej zaawansowanemu urządzeniu do pomiaru ciśnienia multitouch.

Solidne wykonanie


Testy pokazały, że Joué nie wykazuje zużycia nawet po ponad 20 milionach dotknięć. Silnik multitouch odpowiedzialny za śledzenie dotyku jest również solidny. Joué jest wynikiem wielu lat badań i rozwoju.

Moduły elastyczne


Moduły zostały zaprojektowane tak aby zapewnić jak najlepszą zabawę przy najbardziej naturalnych odczuciach. Wykonane są z delikatnego silikonu a dzięki magnetyzmowi świetnie trzymają się deski Joué. Aktualnie dostępne są następujące moduły, takie jak klawisze, pady perkusyjne, struny, ale także nowoczesne takie jak Bubbles, Scaler i Fretboard.

Instrument ewolucyjny


Początkowo dostępnych jest 8 modułów, które obejmują większość przypadków użycia kontrolera MIDI oraz innowacyjne i unikalne takie jak Bubbles, Fretboard i Scaler. Zamierzamy poszerzać zestaw dostępnych modułów tak aby dać jak najwięcej możliwości użytkownikom sprzętu. Moduły będzie można dokupować osobno.

Edytor Joué


Każdy moduł można skonfigurować przy użyciu oprogramowania do konfiguracji Joué. Edytor umożliwia dostrojenie każdej informacji wysłanej przez moduł. Po zaprogramowaniu modułu konfiguracja jest przechowywana w module fizycznym, co pozwala na ich bezproblemowe zamiany podczas pracy na żywo.

W zestawie otrzymasz oprogramowanie:

 • BITWIG 8-TRACK
 • Arturia ANALOG LAB LITE
Zawartość pudełka:
 • Joue Board
 • Joue Scaler
 • Joue Strips
 • Joue Area
 • Joue Fretboard
 • Joue Pads
 • Kabel USB
Produkt zaprojektowany i wyprodukowany we Francji

Gwarancja: 3 lata

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij