Image Line Transistor Bass (FL / VST)

Image Line Transistor Bass (FL / VST)

Nasza cena:307,00
Dostępność:2 szt.
Image Line Transistor Bass (wersja elektroniczna)
 
Wtyczkowy syntezator subtraktywny. Dostępny wyłącznie z pokładu FL Studio od wersji 12.3! Wprowadź odrobinę acid house’u do swoich utworów!

Produkt w wersji cyfrowej dostarczany jest w ciągu 24h. Po otrzymaniu llicencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827).

 
 

 
TransistorBass?

Transistor Bass to syntezator subraktywny inspirowany legendarnym modułem Roland TB303™ Bassline, oferujący całą masę dodatkowych funkcji niedostępnych w oryginalnym instrumencie sprzętowym, takich jak gitarowy przester, blok efektów czy nowoczesny sekwencer służący szybkiej edycji Twoich linii basowych.

Pod ręką masz dostęp do najistotniejszych parametrów klasycznego toru, takich jak częstotliwość odcięcia filtru, rezonans, modulacja obwiedni czy wybrzmiewanie - kluczowych dla uzyskania TEGO acidowego brzmienia! 

Co więcej, możesz łączyć przebiegi kwadratowy z piłokształtnym w celu uzyskania szerszej palety brzmień – nie jesteś ograniczony do jednego przebiegu w danym czasie.

Możesz także regulować szerokość przebiegu impulsowego a nawet modulować go za pomocą wbudowanego LFO. Parametr wybrzmiewania pozwala Ci wpływać na obwiednię filtru w większym zakresie niż zwyczajowy. Filtr górnoprzepustowy, w oryginalnym instrumencie mający stałą wartość, może być przestrajany co powala kształtować charakter niskich częstotliwości. 

Moduł TB303™ był często łączony z gitarowymi efektami podłogowymi w celu uzyskania przesterowanej wersji acidowego brzmienia. Transistor Bass wyposażono w doskonale dopasowany efekt przesteru, który może być wykorzystany zarówno do wprowadzenia subtelnej saturacji, jak i efektów typu screaming overdrive. 

Delay i pogłos umożliwiają umieszczenie dźwięku w dowolnej przestrzeni. Zastosuj pojedyncze odbicia typu slap back, rewerberację typową dla ogromnej katedry lub cokolwiek pomiędzy.

 
Sekwencer

128 programów zawiera nie tylko sekwencje nutowe, ale także cały zestaw parametrów zwanych barwą (ang. patch). Kiedy sekwencer jest włączony, komunikaty nutowe od C0 do G10 załączają różne programy. Możesz także ręcznie zmienić program, sekwencję lub barwę za pomocą myszki.

Przeglądaj w czasie rzeczywistym ustawienia zawierające całkowicie różne zestawy parametrów i sekwencje nutowe. Każdemu programowi można przyporządkować inną kombinację sekwencji i barwy.

Sekwencer pozwala tworzyć klasyczne acidowe linie uwzględniające parametry SLIDE i ACCENT dla każdego kroku. Sekwencja może być zapętlona do dowolnie wybranego kroku od 1 do 16. Nieparzyste wartości można wykorzystać do tworzenia złożonych polirytmów, które mogą przełamać repetytywny charakter kompozycji. Powiększ sekwencję w widoku oktawowym, by zyskać podgląd na linię melodyczną. Zastosuj SWING w ustawieniach programu dla jeszcze bardziej funkowego feelingu. 

Użyj odrębnego koloru dla nut (MIDI Channel) w widoku pianolowym FL Studio, aby przetransponować wyłącznie bieżącą sekwencję. Większość darmowych fabrycznych programów będących na wyposażeniu Transistor Bass zostało zapisanych w skali C / C-moll, by ułatwić ich transpozycję do tonacji Twojego utworu.
 
PC
Zarejestrowana wersja FL Studio 12.3.1 lub nowsza
Processor 2Ghz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 (lub nowszy) z pełną obsługą SSE2.
Im szybszy procesor i im więcej rdzeni, tym więcej możesz robić jednocześnie
32 lub 64-bitowa wersja systemu Windows 10/8.0/8.1/7, Vista, XP (service pack 3)
(lub) Intel Mac z Boot Camp / 32 lub 64-bitowa wersja systemu Windows 10/8.0/8.1/7, Vista, XP (service pack 3).
(lub) Intel Mac z systemem OS X 10.10 dla FL Studio dla Native OS X (ALPHA).
Uwaga: Dostępna tylko po zakupie i rejestracji programu (brak wersji demo).
Minimum 1 Gb RAM, zalecane 2 lub 4 Gb RAM
2 Gb wolnej przestrzeni dyskowej
kata dźwiękowa ze sterownikami DirectSound lub ASIO.
Sterowniki ASIO/ASIO2 wymagane do rejestracji dźwięku (FL Studio zawiera sterowniki ASIO4ALL)

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij