Image Line

Image-Line to belgijska firma programistyczna. Flagowym produktem firmy jest wirtualna stacja robocza audio o nazwie FL Studio oraz powiązane z nią wtyczki VST/AU- takie jak np. Sytrus, Harmor oraz wiele innych.

FL Studio to kompletne oprogramowanie do produkcji muzyki- Digital Audio Workstation (DAW). Program FL Studio to ponad 20 lat innowacyjnych rozwiązań. W pakiecie z oprogramowaniem znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Narzędzia do komponowania, aranżowania, nagrywania, edycji, miksu, masteringu i doskonalenia projektów. FL Studio jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów DAW na świecie i jest używane przez najbardziej kreatywnych artystów.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij