Image Line Morphine (FL Studio / VST)

Image Line Morphine (FL Studio / VST)

Nasza cena:619,00
Dostępność:2 szt.
Image Line Morphine (wersja elektroniczna)

Morphine to potężny addytywny syntezator wyróżniający się logiczną i elastyczną zarazem architekturą, która umożliwia tworzenie dowolnych barw. Możesz to robić poprzez ręczne kształtowanie harmonicznych lub poprzez importowanie dowolnej próbki i jej resyntezę do postaci 1 z 4 niezależnych głosów. Morphine to w istocie potężny pain-killer!

Produkt w wersji cyfrowej dostarczany jest w ciągu 24h. Po otrzymaniu llicencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827).
 
KLUCZOWE FUNKCJE
Wysokiej klasy silnik brzmieniowy zoptymalizowany do niskiego wykorzystania CPU oraz szybkiej modulacji amplitudy i częstotliwości
4 niezależne „generatory” na głos
Warstwowe budowanie barw, 128 niezależnych stref klawiaturowych
Nieograniczona liczba harmonicznych punktów przełamania na każde spektrum
Parametry Amplitude, Detune i Panning dla wszystkich harmonicznych
Kształtowanie reakcji na siłę uderzenia i filtrów dla każdego generatora osobno
Funkcje przejęcia ręcznego sterowania nad procesem resyntezy w celu osiągania bardzo dokładnych emulacji
Możliwość importowania przebiegów fal z plików dźwiękowych
Zmienne ustawienia czasowe dla obwiedni spectrum, mix oraz morph
4 filtry PWM (spektralna emulacja filtracji grzebieniowej, unison oraz modulacji impulsowej)
Dodatkowy generator, który pozwala na domiksowanie do syntetyzowanej barwy dowolny Noise Sample, z uwzględnieniem filtracji 
Ścieżka morphingu / morphing harmonicznych w czasie rzeczywistym
Morphing Square, łączy 4 generatory poprzez łatwy w obsłudze interfejs
4 wielopunktowe obwiednie (EG) mogą być przyporządkowane wielu różnym wewnętrznym parametrom Morphine
Zmienna polifonia, od 1 do 32 głosów
Obwiednia główna ADSR
Regulacja reakcji na siłę uderzenia w klawiaturę (Velocity)
Możliwość jednoczesnego wykorzystania do 5 pokładowych efektów: Chorus, Delay, Reverb, Equalizer, Distortion.
Atrakcyjny, przyjazny interfejs użytkownika, którego stworzenie i testowanie pochłonęło tysiące roboczogodzin 
340 wysokiej jakości barw fabrycznych
 
 

 
Wnętrze Morphine

Oparty na 128 harmonicznych silnik syntezy Morphine jest w pełni zoptymalizowany do tworzenia wysokiej jakości, ciepłego dźwięku, poruszających ziemię barw basowych oraz krystalicznie czystych wysokich częstotliwości. 

Bazując na skomplikowanych 32-bitowych przeliczeniach, bez wewnętrznego samplingu i związanej z nim szumu interpolacji, Morphine zachowuje „analogowy” charakter. Oscylatory są także zoptymalizowane pod kątem szybkiej modulacji amplitudy i częstotliwości, co zapewnia precyzyjne odwzorowanie barwy.

Oscylatory to nie jedyny element Morphine, który sprawia że brzmi tak znakomicie. Dzięki nieskończonej liczbie ‘migawek’ kombinacji harmonicznych i możliwości przyporządkowania innego ustawienia dla każdej nutki, możesz tworzyć barwy, które brzmią realistycznie i są zrównoważone w całym zakresie klawiatury. 

Ponadto, istnieje możliwość płynnego przenikania pomiędzy czterema źródłami genezy dźwięku za pomocą wbudowanych obwiedni lub zewnętrznego kontrolera MIDI. W połączeniu z czterema niezależnymi, wielopunktowymi obwiedniami modulacyjnymi, które można przyporządkować wielu parametrom, daje to możliwość uzyskania dowolnego dźwięku – dokładnie takiego, jaki sobie wyobrazisz. 

Osoby z zacięciem sound-designerskim zapewne docenią fakt, że Morhpine oferuje funkcję unisono oraz modulację szerokości impulsu dla filtrów / filtracji grzebieniowej samych harmonicznych, co pozwala tchnąć jeszcze więcej życia w dźwięk. 

 
Resynteza

Zainspiruj się! Resynteza pozwala zapisać spektrum dowolnej próbki dźwiękowej w celu precyzyjnej emulacji prawdziwych instrumentów lub jako punkt startowy do tworzenia czegoś całkowicie nowego, przy wykorzystaniu wbudowanych narzędzi edycyjnych. W przeciwieństwie do innych addytywnych syntezatorów, resynteza w Morphine daje pełną kontrolę nad brzmieniem, co sprawia że re syntezowane dźwięki do złudzenia przypominają oryginalne próbki. 
 
Dźwiękowa sygnatura

Jesteś utalentowanym muzykiem, masz głowę pełną świetnych pomysłów, ale wciąż jesteś sceptyczny, prawda? Zatem, jakie dźwięki potrafi naprawdę tworzyć Morphine? Jakiekolwiek!

Złożone, rozwijające się pady, głębokie basy, akustyczne instrumenty, syntetyczne barwy solowe i klawiszowe są możliwe do uzyskania dzięki zaawansowanym funkcjom resyntezy oraz intuicyjnemu interfejsowi.  

Bycie kreatywnym nie oznacza, że musisz tworzyć swoje własne barwy zupełnie od podstaw. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, Mohphine jest dostarczany z 290 wysokiej jakości presetami obejmującymi szerokie spektrum muzycznych styli. Nie bierz naszych słów za pewnik, pobierz demo i pozwól zadecydować swoim uszom.

 
Samodzielna aplikacja

Poza wersją wtyczkową VST i AU, stworzyliśmy dostępną na obie platformy (PC/MAC) mini-aplikację hostującą, która pozwoli Ci cieszyć się Morphone bez korzystania z typowego sekwencera-hosta. Może uruchomić instrument jako samodzielną aplikację i grać za pomocą klawiatury MIDI lub komputerowej.
 
 
PCMAC
procesor 2Ghz AMD lub Intel Pentium 3 z pełną obsługą SSE1
512Mb RAM
100Mb wolnej przestrzeni dyskowej
kata dźwiękowa ze sterownikami DirectSound lub ASIO
 program hostujący wtyczki VST2
OSX v10.7 (Lion)
Processor G4 1.5 GHz lub Intel z rodziny Core Duo.
512Mb RAM
100Mb wolnej przestrzeni dyskowej 
Sterowniki CoreAudio
program hostujący wtyczki VST2

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij