Image Line Juice Pack (FL Studio / VST)

Nasza cena:369,00
Dostępność:2 szt.
Image Line Juice Pack (wersja elektroniczna)
 
Aby rozszerzyć paletę możliwych do uzyskania barw, Image Line oferuje szeroką gamę dodatkowych wtyczek, syntezatorów i efektów. Juice Pack to wersje VST pluginów, które natywnie są na wyposażeniu wszystkich wersji FL Studio.

Produkt w wersji cyfrowej dostarczany jest w ciągu 24h. Po otrzymaniu llicencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827).
 
Delay
Delay VST to wtyczkowa linia opóźniająca z możliwością zamiany kanałów / działania w trybie ping-pong oraz filtrem dolnoprzepustowym, podlegającym automatyce.

Delay Bank
Delay Bank VST to rozszerzona wersja wtyczki Delay VST, dająca większą kontrolę nad efektem i dodatkowe funkcje, jak stereo offset czy umiejscowienie w panoramie sygnału z wejścia.

EQUO
EQUO VST to zaawansowany, wtyczkowy korektor graficzny, szczególnie użyteczny w trakcie występów, może być sterowany na żywo lub poprzez automatykę.

Flangus
Flangus VST pozwala wzbogacić bazę stereo w Twoim miksie, poprzez złożone efekty typu flanger oraz symulację unisono bazującą na zwielokrotnieniu tychże efektów

Love Philter
Love Philter VST składa się z 8 identycznych modułów, z których każdy może zasilać kolejny w łańcuchu. Potrafi generować złożone efekty typu delay, bramkowania oraz filtracyjne.

Multiband Compressor
Multiband Compressor VST to trzypasmowy kompresor wykorzystujący ButterWorth IIR oraz filtry liniowo-fazowe FIR, aby podzielić pasmo sygnału na wejściu pomiędzy trzy podzakresy. Działa także jako limiter.

Parametric EQ
Parametric EQ VST to przyjazny dla CPU 7-zakresowy, parametryczny korektor wtyczkowy.

Parametric EQ 2
Parametric EQ 2 VST to zaawansowany 7-zakresowy, parametryczny korektor wtyczkowy z budowanym analizatorem widma.

Spectroman
Spectroman VST to wtyczkowy analizator widma. Korzysta ze wskaźników wysterowania dla pasm od najniższego, do najwyższego. Im głośniejsza jest dana częstotliwość, tym wyższe wskazania miernika.

Stereo Enhancer
Stereo Enhancer VST korzysta z różnych filtrów i procesorów, aby zmienić i wzbogacić obraz stereo przetwarzanego sygnału.

Vocoder
Vocoder VST to zaawansowany działający w czasie rzeczywistym wokoder, oferujący szeroki wybór parametrów i zerową latencję.

Wave Candy
Wave Candy VST to elastyczne narzędzie wizualizacji i analizy sygnałów dźwiękowych zawierające oscyloskop, analizator widma oraz miernik poziomu szczytowego. Rodzaj wyświetlacza, kolory, zakres częstotliwości i dynamiki podlegają regulacji.

WaveShaper
WaveShaper VST to efekt typu distortion, który przenosi wartości z wejścia (pozioma oś) na wyjście (pionowa oś), korzystając z charakterystyki obrazowanej krzywą łamaną w wielu punktach.
 
 
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
Windows XP (SP2), Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10 - (32 & 64 Bit)
Procesor 2GHz AMD lub Intel Pentium 3 z pełną obsługą SSE1
Pamięć RAM: min. 512MB
130Mb wolnej przestrzeni dyskowej
karta dźwiękowa ze sterownikami DirectSound lub ASIO
program hostujący wtyczki VST2

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij