Image Line Gross Beat (FL Studio / VST)

Image Line Gross Beat (FL Studio / VST)

Nasza cena:369,00
Dostępność:2 szt.
Image Line Gross Beat (wersja elektroniczna)
 
Baw się czasem! Gross Beat to narzędzie manipulacji czasu i głośności stworzone do generowania powtórzeń, scratchowania i efektów bramkowania.

Produkt w wersji cyfrowej dostarczany jest w ciągu 24h. Po otrzymaniu llicencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827).

 
KLUCZOWE FUNKCJE
Rozbudowane obwiednie sterowane MIDI
2-taktowy bufor dźwiękowy
Efekt działający w czasie rzeczywistym, idealny do gry na żywo
36 obwiedni głośności/bramki z dodatkowymi ustawieniami użytkownika
Niezależne lub łączne działanie modulacji głośności / bramkowania
Duża liczba gotowych do użycia kreatywnych presetów
 
 

 
Szybkie i potężne

Gross Beat jest idealny do tworzenia w czasie rzeczywistym lub programowania efektów bramkowania, glitch, zapętlania, sctrachowania czy zacinania się odtwarzania. Gross Beat przechowuje dźwięk w samonadpisującym się 2-taktowym buforze pod kontrolą 36 kształtowanych przez użytkownika obwiedni, dając Ci nieograniczone kreatywne możliwości.
 
Wykonuj na żywo lub zaprogramuj

Presety Time i Volume Gross Beat mogą być przyporządkowane do klawiatury, kontrolerów padowych lub źródła automatyki w celu wprowadzania zmian w locie. Ustawienia wyzwalania presetów mogą być podporządkowane chwilowemu wciśnięciu klawisza, uwzględniać „powrót do bazy” lub podlegać zawieszaniu w trybie „zatrzymania”. Zmiany mogą następować bezzwłocznie lub w ciągu kolejnych uderzeń (1 takt).
 
Bramkowanie i modulacja głośności

Poza możliwościami bramkowania rozszerzonymi przez złożone obwiednie, Gross Beat jest także doskonałym narzędziem tworzenia efektów typu side-chain, bez potrzeby włączania w jego tor zewnętrznego sygnału audio. Po prostu wybierz jeden z presetów z grupy ducking, by uzyskać pompowanie w stylu side-chain.
 
Dziedzictwo "TRON Dziedzictwo"

Gross Beat można usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu Tron: Dziedzictwo stworzonej przez formację Daft Punk, gdzie odgrywa główną rolę w kształtowaniu struktury rytmicznej.

Dlaczego nie miałbyś poeksperymentować z tymi samymi presetami, które zostały użyte w ścieżce do filmu: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej
 
 
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
Windows XP (SP2), Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10 - (32 & 64 Bit)
Procesor 2GHz AMD lub Intel Pentium 3 z pełną obsługą SSE1
Pamięć RAM: min. 512MB
130Mb wolnej przestrzeni dyskowej
karta dźwiękowa ze sterownikami DirectSound lub ASIO
program hostujący wtyczki VST2

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij