FURCH Blue Gc-CM SPE + LR Baggs

FURCH Blue Gc-CM SPE + LR Baggs

Nasza cena:4499,00
Dostępność:1 szt.
Seria Blue od marki Furch to kolejny krok do przodu jeżeli chodzi o poziom jakości i wartości instrumentu, bowiem zarówno top, jak i boki oraz tył pudła rezonansowego wykonano z litego drewna. Niebanalne brzmienie, charakterystyczna dla Furch’a jakość wykonania i rozwiązania techniczne, składające się na rewelacyjną barwę każdego wydobywanego dźwięku. Dodatkową nowością jest „łezka” na każdym modelu spośród gitar tej serii. Bezkompromisowo? A jakże inaczej?


Dlaczego Furch? Co to za firma? Skąd mam wiedzieć, że wydając pieniądze na Furcha Blue G CM, nie podejmuję złej decyzji? Dlaczego nie Taylor 514ce? Sprawa wydaje się prosta. Pomimo, że jest to jeden z najbardziej opłacalnych modeli tej firmy, jest utrzymany na bardzo wysokim poziomie. Lity cedr na topie oraz lity mahoń na bokach i tyle pudła świadczą o tym, że producenci, projektując tą gitarę myśleli przede wszystkim o jakości dźwięku. Wykończenie typu Open-Pore dodatkowo uwypukla charakter użytego drewna. Gitara charakteryzuje się trochę ciemniejszym i cieplejszym brzmieniem niż odpowiedniki zbudowane ze świerku, jednak nie jest pozbawiona mocy, której dodaje drewno mahoniowe. Kształt pudła typu Grand Auditorium zapewnia gitarze brzmienie, które trzeba usłyszeć, a dopiero po usłyszeniu można podjąć jedyną słuszną decyzję – zabrać Furcha Blue G CM do domu. Ten model wyposażony jest dodatkowo w typowy dla tego kształtu pudła cutaway, ułatwiający dostęp do wyższych progów.

Ten model wyposażono dodatkowo w elektronikę L.R. Baggs Stage Pro Element
TypGrand Auditorium
LeworęcznaNie
Ilość strun6-strunowa
CutawayTak
ElektronikaTak
Typ elektronikiLR Baggs Stagepro Element
TopLity czerwony cedr
BokiLity mahoń
TyłLity mahoń
MostekHeban
PodstrunnicaHeban
Menzura650 mm
Ilość progów20
Szerokość siodełkaTUSQ 45 mm
Kolor osprzętuChrom
Kolor gitaryNaturalny
WykończenieSatynowe

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij