MARKA AUDIX MICROPHONES


30 lat doskonałości

Audix powstał w 1984 roku z misją, która niezmiennie trwa do dziś: projektować, konstruować i produkować wysokiej jakości, innowacyjne produkty, które przyczyniają się do rozwoju profesjonalnej branży audio. Z roku na rok mikrofony Audix są coraz bardziej rozpoznawalne i doceniane ze zględu na swój innowacyjny projekt, wydajność, jakość i trwałość.

Mikrofony tworzone na całe życie
Audix przesuwa granice technologii. Nasz najnowocześniejszy zakład w Wilsonville w stanie Oregon jest domem dla naszych badań, projektowania, produkcji, montażu, końcowego testowania i operacji logistycznych. Wciąż ewoluujemy i staramy się dostarczać naszym klientom produkty, które przekraczają oczekiwania branży.

Wydajność jest wszystkim
Nasz nieprzerwany sukces zawdzięczamy kilku czynnikom: naszym oddanym klientom, którzy zapewniają nam nieocenioną informację zwrotną o produkcie; utalentowanemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, którego celem jest wytwarzanie najnowocześniejszych produktów i wysoko wykwalifikowanemu personelowi, który pomoże Ci w pełni wykorzystać swój sprzęt Audix.

Pomysłowość i pasja są wciąż żywe i mają się dobrze w naszej firmie - a my zamierzamy zrobić wszystko, aby tak pozostało.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij