30 DNI NA ZWROT

W naszym sklepie internetowym wydłużamy czas na zwrot towaru! Uruchomiliśmy tę usługę specjalnie dla Was, abyście mieli pewność, że zakupiony u nas produkt spełnia Wasze oczekiwania.

Wydłużenie czasu na zwort towaru do 30 dni to rozwinięcie korzyści oraz udogodnień określonych w Art. 27 ustawy o prawach konsumenta. Pamiętej, że niezależnie od naszej promocji i jej warunków, zawsze przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy kupna towaru w ciągu 14 dni zgodnie z ustawą.KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?


Do skorzystania z promocji upoważniona jest każda osoba, która dokonała zakupu w naszym sklepie internetowym oraz posiada założone konto klienta. Towary zakupione bez rejestracji nie biorą udziału w promocji i podlegają prawu do zwrotu w ciągu 14 dni. Konto klienta może zostać założone podczas składania zamówienia lub pod tym adresem: REJESTRACJA


JAKICH PRODUKTÓW DOTYCZY PROMOCJA?

W ciągu 30 dni może zostać zwrócony każdy towar, który nie jest produktem spersonalizowanym, materiałem eksploatacyjnym, towarem sprzedawanym na metry, oraz produktem, który z powodów higieny lub licencji nie może zostać zwrócony. Pełna lista towarów wyłączonych z promocji znajduje się pod tym linkiem:
LISTA PRODUKTÓW

Każdy zwracany towar powinien posiadać oryginalne opakowanie, dokumentację i akcesoria, a także powinien być czysty oraz nie może posiadać uszkodzeń i widocznych śladów użytkowania. 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij