AirTurn Tongue Switch

Nasza cena:199,00
Dostępność:Na zamówienie
Jeśli potrzebujesz obu rąk i stóp, aby grać na instrumencie, możesz użyć kontrolera AirTurn Tongue Switch, aby przewijać strony w aplikacji. Jest wyjątkowy pod tym względem, ponieważ nie wymaga żadnego ruchu zębów ani szczęki do działania, więc nie zsunie się przypadkowo z jamy ustnej. Nie wymaga przerw dla oddechu, jak przełącznik nadmuchowy i może być ugryziony wyjątkowo mocno bez uszkodzenia.

Przełącznik Tongue Switch składa się z czułego na nacisk mechanizmu o długości 12.7 mm oraz spłaszczonego, odpornego na ugryzienia trzpienia o długość 25.4 mm. Zakończony jest przewodem koncentrycznym o długości 91 cm zakończonego wtykiem Jack 3,5 mm. Kontroler jest skonfigurowany w taki sposób, że powierzchnia mechanizmu przełącznika jest zawsze skierowana w stronę języka, umożliwiając w ten sposób poprowadzenie przewodu w lewo lub w prawo.

Wymagany ruch języka jest najbardziej podobny do tłoczenia gumy balonowej tuż przed wydmuchem. Użytkownik odczuje "kliknięcie" przy każdym naciśnięciu przełącznika, co wskazuje, że strona jest przewijana. Cały zespół przełącznika jest wodoodporny, a ponieważ znajduje się całkowicie w jamie ustnej, nie jest wymagany ruch szczęk ani zębów, by zatrzymywać lub uruchamiać przełącznik podczas przewracania stron.

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij