AirTurn STOMP 6

Nasza cena:569,99
Dostępność:1 szt.
AirTurn STOMP 6 zapewnia elastyczność, której pragniesz na scenie. Posiada 6 przemysłowych przełączników nożnych w całkowicie metalowej obudowie, która pozwala kontrolować urządzenie bez przerywania występu. Łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z dowolnym komputerem, tabletem lub smartfonem. Dzięki nieograniczonym możliwościom aplikacji współpracujących z AirTurn ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wreszcie przełącznik z prawdziwą elastycznością do pracy z setkami popularnych aplikacji. W aplikacji iTunes i innych odtwarzaczach multimedialnych możesz kontrolować funkcje Stop / Start, Następna / Poprzednia piosenka, Zwiąksz/ Zmniejsz głośność. Zarządzaj efektami zapisanymi na tablecie lub komputerze. Przewiń nuty i tabulatury, przewróć strony. STOMP 6 działa bezbłędnie za pomocą ONSONG, najlepszej aplikacji do zarządzania występami na scenie. Bez trudu poruszaj się po utworach na liście, a następnie włączaj ścieżki, multimedia wizualne, pokazy świetlne i wiele więcej! Potężne sterowanie MIDI w ONSONG pozwala zaprogramować pedały efektów, syntezatory i automaty perkusyjne dla każdej odtwarzanej piosenki. ONSONG daje dostęp do ponad 40 różnych akcji.

Zasil Stomp 6 za pomocą zasilanego pedalboardu (9V) lub standardowej baterii 9V (w zestawie). Jedna bateria 9V wystarcza na około 100 godzin pracy.
 
 najważniejsze cechy 
Bluetooth 2.1 działa z niemal wszystkimi komputerami, tabletami i smartfonami
6 przełączników nożnych
6 trybów pracy
Zasilanie przez pedalboard 9V lub standardową baterią 9V (w zestawie)
Przełącznik klawiatury dla systemu iOS
Działa z setkami aplikacji
Waga: ok. 450 g
Wymiary: 381 x 64 x 19-25 mm
 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij