AirTurn DUO

Nasza cena:440,00
Dostępność:3 szt.
AirTurn DUO umożliwia bezprzewodowe sterowanie cyfrową muzyką, tekstami, efektami i podkładami utworów na tablecie, komputerach MAC i PC lub smartfonie bez użycia rąk. Trzymaj ręce na swoim instrumencie i przenieś swoją grę na nowy poziom.
 
 elegancki 

Bez zbędnych kabli potrzebnych do konfiguracji. Transceiver BT-106 łączy się bezprzewodowo z tabletami lub komputerami w odległości do 60 stóp za pomocą bezpiecznej technologii Bluetooth. A wewnętrzna bateria pozwala na 100 godzin pracy i może być ładowana tysiące razy.
 
 cichy 

Nikt inny nie musi wiedzieć, prawda? Podwójne pedały ATFS-2 podłączone do BT-106 zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały cichą pracę. Ich konstrukcja ogranicza zbędny hałas: brak kliknięć, brak skrzypienia i brak zakłóceń.
 
 prosty 

Włącz, sparuj i zabierz się do pracy. Jesteś już połączony? W takim razie to jeszcze prostsze - po prostu włącz i działaj. Prawy pedał przesuwa strony do przodu, a lewy do tyłu.
 
 solidny 

Wykonane z tych samych materiałów, co kuloodporne "szkło", pedały ATFS-2 są prawie niezniszczalne. Antypoślizgowa powierzchnia pedałów zapobiega ześliźnięciu się nogi.

BT-106 współpracuje z prawie 100 aplikacjami na iPada, iPhone'a, tablety z systemem Android oraz komputery Mac i PC z interfejsem Bluetooth do zmiany stron, obsługi telepromptów, podkładów i wielu innych!

A jeśli potrzebujesz pilota ręcznego, wystarczy odłączyć stację BT-106 od urządzenia i użyć jej do sterowania odtwarzaczami multimedialnymi, takimi jak iTunes, robić zdjęcia na iPhonie lub iPadzie, sterować slajdami w prezentacji i nie tylko!


 zawartość opakowania: 
  • DUO BT-106 - kontroler Bluetooth
  • 2x ATFS-2 - ciche kontrolery nożne
  • pedalboard do osadzenia całęgo zestawu
  • kabel do ładowania USB
  • Quick Start Guide
  • manual rodziny urządzeń BT-106

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij