AirTurn BT200S-4

Nasza cena:399,00
Dostępność:2 szt.
AirTurn BT200S-4 to wytrzymały, bezprzewodowy i w pełni konfigurowalny kontroler MIDI, mediów, oświetlenia, do sterowania tabletem, komputerem, telefonem lub innymi urządzeniami z możliwością łączenia przez Bluetooth!
 
 zaprojektowany do kontroli przez MIDI 

Cztery przełączniki, gotowe do stworzenia własnego kontrolera. Za pomocą aplikacji AirTurn Manager przejmuj kontrolę nad szeregiem ustawień, w tym:
  • Polecenia MIDI oraz nut
  • Automatyczne powtarzanie
  • Czas bezczynności
  • Typy przełączania
  • Tryb niskiej mocy lub szybkiego reagowania
  • Regulacja odbić
  • Polecenia dla klawiatury obejmujące modyfikatory
Komunikaty MIDI można jeszcze bardziej dostosować za pomocą wielu elementów na każdym przełączniku, w tym oddzielne komunikaty Press and Release. Przełączniki mogą być zdefiniowane jako Momentary, Latching, Pulse lub Command.
 
 wybierz swoją moc 

Używaj akumulatora LiPo, który wystarcza na 200 godzin na jednym ładowaniu lub podłącz urzązenie do ładowarki sieciowej USB, łądowarki 9V (minus w środku) lub podłącz do zasilanego pedalboardu.
 
 sparuj i graj 

Wystarczy, że wyjmiesz swój kontroler BT200S z pudełka, sparujesz ze swoim komputerem lub tabletem z Bluetooth 4.0 lub wyższym oraz z kompatybilną aplikacją AirTurn i jesteś gotowy do pracy. Domyślne ustawienia działają w większości aplikacji.
 
 gotowy do drogi 

Rodzina BT200S wykorzystuje całkowicie nową konstrukcję, wykonaną z praktycznie niezniszczalnej mieszanki polimerowej, która nadal pozwala na sygnał Bluetooth. Bądź ekspresyjny i uzyskaj realistyczne wrażenia podczas użytkowania niezwykle trwałch przełączników ze stali.
 

 najważniejsze informacje 
Cztery programowalne przełączniki ze stali
Współpracuje z setkami aplikacji do komunikacji MIDI, czytania muzyki, przewijania nut lub tabulatur gitarowych, prezentacji slajdów, kontroli efektów instrumentów lub audio / wideo i wiele innych.
Siedem łatwych do zmiany trybów dla różnych zastosowań.
Dwie metody parowania. Parowanie otwarte pozwala przechowywać połączenia do 8 różnych urządzeń dla natychmiastowej konfiguracji. Zamknięte parowanie przechowuje połączenie tylko dla jednego urządzenia i nie łączy się błędnie z innymi urządzeniami.
Dostosuj dowolny tryb, aby utworzyć kod klawiatury lub kombinację kodu lub polecenie MIDI z AirTurn Manager dla systemów iOS, MacOS lub Android.
Przełączniki nożne klasy przemysłowej zapewniają szybką i niezawodną reakcję.
Dioda LED stanu Bluetooth. Dioda LED niskiego stanu akumulatora.
Antypoślizgowa podstawa idealna na scenę . W przypadku grubych wykładzin dywanowych zalecamy stosowanie twardej, płaskiej powierzchni pod spodem.
Bateria litowo-polimerowa wystarcza na 200 godzin ładowania.
Over the Air (OTA) do aktualizacji za pomocą komputera PC i MAC, tabletu iOS / Android lub telefonu.
Automatycznie wyłącza się, gdy tablet lub komputer jest wyłączony.
Zawiera kabel do ładowania

BT200S współpracuje z tabletami / komputerami / telefonami z technologią Bluetooth 4.0 lub nowszą. Komputery z systemem Windows muszą funkcję przesyłu MIDI przez Bluetooth, aby obsługiwać połączenie MIDI. (Wczesne modele iPadów nie będą działać.)

Niektóre wersje Androida nie zawierają niezbędnych sterowników do uruchomienia Menedżera AirTurn. Jeśli nie widzisz Menedżera AirTurn w sklepie z aplikacjami na twoim urządzeniu, nie jest ono kompatybilne.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij