AirTurn Bite Switch

Nasza cena:217,00
Dostępność:1 szt.
Jeśli potrzebujesz obu rąk i stóp, aby grać na instrumencie, możesz użyć kontrolera AirTurn Bite Switch, aby przewijać strony w aplikacji. Wykorzystuj delikatne ugryzienia do obsługi AirTurn BT-106 i sprawdź jak łatwo go używać. Jest to pojedynczy przełącznik, więc podłącza się do przedniego lub tylnego portu w BT-106. Ponieważ jest to pojedynczy przełącznik, może przewijać strony tylko w jednym kierunku na raz.

Przełącznik Bite Switch składa się z trwałego, szczelnego przełącznik rurowego o długości 38.1 mm i średnicy 6.3 mm oraz przewód koncentrycznego o długości 91 cm zakończonego wtykiem Jack 3,5 mm. Podczas użytkowania przełącznik umieszcza się w jamie ustnej w taki sposób, aby przewód był skierowany w lewą lub prawą stronę.

Gryzienie kontrolera w dowolnym miejscu na czerwonym polu ("strefa zgryzu") aktywuje przełącznik i uruchamia BT-106. Istnieją dwa żebrowane znaczniki, dzięki któym użytkownik może natychmiast wyczuć "strefę zgryzu". Do kontroli wymagana jest siła ścisku na poziomie ugryzienia się we własny palec, bez powodowania bólu.

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij