AirTurn AT-104 Page Turner

AirTurn AT-104 Page Turner

Nasza cena:179,00
Dostępność:Na zamówienie
AirTurn AT-104 to beprzewodowy "page turner" - transmiter umożliwiający podłączenie kontrolera do komputera Mac lub PC, w celu przełączania stron. Nadajnik AT-104 może być sterowany za pomocą dwóch cichych pedałów AirTurn ATFS-2 (sprzedawany oddzielnie), które umożliwiają przewijanie strone do przodu i wstecz. Odbiornik podłącza się do większości portów USB komputerów Mac i PC w celu pracy bezprzewodowej.

Jest to idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy muszą czytać nuty cyfrowo, a ręce mają zajęte swoim instrumentem. AirTurn AT-104 jest przystosowany do pracy z dwoma przełącznikami nożnymi. Zestaw AirTurn AT-104 składa się z dwóch elementów:
  • Bezprzewodowy nadajnik AT-104, który łączy się z jednym lub dwoma przełącznikami nożnymi (przełączniki nożne sprzedawane oddzielnie)
  • Bezprzewodowy odbiornik USB, który podłączamy do portu USB komputera MAC lub PC
AirTurn AT-104 jest zoptymalizowany do użytku z aplikacją MusicReader PDF 4 dla komputerów Mac i PC, jednak sterownik emuluje standardową klawiaturę komputera i obsłuży dowolny program, który obsługuje komendy "Page Down" i "Page Up".
 
 najważniejsze informacje 
Łatwy w użyciu, bez instalacji oprogramowania! Wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB komputera Windows lub MAC i podłączyć nadajnik do szerokiej gamy przełączników nożnych / pedałów ze złączem Jack 1/4'
AirTurn AT-104 może być używany tylko z pojedynczym przełącznikiem nożnym, aby przewijać tylko do przodu lub z dwoma przełącznikami, aby móc przewijać strony również wstecz.
Każdy nadajnik i odbiornik są sparowane unikalnym identyfikatorem, co pozwala na użycie wielu urządzeń AirTurn w tej samej przestrzeni. Idealny nawet dla dużych zespołów!
Przetwornik AirTurn AT-104 działa na 2 bateriach AA nawet przez kilka tygodni!
Około 30m zasięgu bezprzewodowego między nadajnikiem i odbiornikiem USB.

AirTurn AT-104 jest kompatybilny tylko z systemami Windows 10, Windows Vista, Windows 7, Surface RT i Windows 8 - nie jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Windows XP lub iOS, takimi jak iPad.

 zawartość opakowania: 

  • AirTurn AT-104 - transmiter nezprzewodowy
  • Odbiornik USB
  • 2x bateria AA
  • dokumentacja

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij