AirTurn AT-104 + ATFS-2 SET

AirTurn AT-104 + ATFS-2 SET

Nasza cena:349,00
Dostępność:Na zamówienie
AirTurn AT-104 to beprzewodowy "page turner" - transmiter umożliwiający podłączenie kontrolera do komputera PC lub MAC, w celu przełączania stron. Nadajnik AT-104 współpracuje z dołączonymi do zestawu dwoma cichymi pedałami AirTurn ATFS-2, które umożliwiają przewijanie strone do przodu i wstecz. Wraz zestawem dostarczany jest także antypoślizgowy pedalboard. Jest to idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy muszą czytać nuty cyfrowo, a ręce mają zajęte swoim instrumentem.

AirTurn AT-104 jest zoptymalizowany do użytku z aplikacją MusicReader PDF 4 dla komputerów Mac i PC, jednak sterownik emuluje standardową klawiaturę komputera i obsłuży dowolny program, który obsługuje komendy "Page Down" i "Page Up"

 
 najważniejsze informacje 
Łatwy w użyciu, bez instalacji oprogramowania! Wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB komputera Windows lub MAC i podłączyć nadajnik do ATFS-2
AirTurn AT-104 może być używany tylko z jednym przełącznikiem nożnym ATFS-2, aby przewijać strony tylko do przodu lub z dwoma przełącznikami, aby móc przewijać strony również wstecz.
Każdy nadajnik i odbiornik są sparowane unikalnym identyfikatorem, co pozwala na użycie wielu urządzeń AirTurn w tej samej przestrzeni. Idealny nawet dla dużych zespołów!
Przetwornik AirTurn AT-104 działa na 2 bateriach AA nawet przez kilka tygodni!
Około 30m zasięgu bezprzewodowego między nadajnikiem i odbiornikiem USB.

AirTurn AT-104 jest kompatybilny tylko z systemami Windows 10, Windows Vista, Windows 7, Surface RT i Windows 8 oraz Mac OS X 10.4 lub nowszy - nie jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Windows XP lub iOS, takimi jak iPad.

AirTurn opracował własny przełąćznik nożny ATFS-2, z przełomową, zastrzeżoną technologią "beznapędowego" przełączania, która zapewnia całkowicie cichą pracę. Idealny dla muzyków, którzy chcą wyeliminować hałas, jaki generują inne przełączniki. ATFS-2 jest wykonany z wytrzymałych tworzyw sztucznych i nie posiada żadnych "skrzypiących" zawiasów lub przełączników powodujących "kliknięcia". Jego niski profil zapewnia komfort użytkowania oraz dyskrecję.

 zawartość opakowania: 

  • AirTurn AT-104 - transmiter nezprzewodowy
  • Odbiornik USB
  • 2x bateria AA dla transmitera
  • 2x AirTurn ATFS-2 - ciche przełączniki nożne
  • kable do podłączenia przełączników
  • antypoślizgowy pedalboard
  • dokumentacja

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij