Adam Audio T7V

Nasza cena:875,00
Dostępność:Na zamówienie
Adam T7V to dwudrożny monitor studyjny, przeznaczony do użytku w bliskim polu, w pozycji pionowej.

Główne cechy:

  • Głośnik wysokotonowy U-ART
  • Głośnik niskotonowy 7″
  • Wejścia: XLR i RCA
  • Falowód HPS
  • Moc wzmacniacza: Głośnik wysokotonowy: 20 W [RMS], Głośnik niskotonowy 50 W [RMS]
  • Pasmo przenoszenia: 39 Hz – 25 kHz
  • Maksymalny, szczytowy poziom ciśnienia akustycznego na parę: 110 dB
  • Wzmocnienie/tłumienie wysokich i niskich częstotliwości o ± 2 dB
  • Gwarancja: 5 lat [2 lata na części i robociznę oraz dodatkowe 3 lata (dostępne po rejestracji produktu)

T7V wyposażony jest w 7-calowy głośnik niskotonowy, który zapewnia bas schodzący do 39 Hz, natomiast membrana wysokotonowego głośnika U-ART zapewnia wysokie częstotliwości, sięgające 25 kHz – praktycznie niesłyszalne w monitorach w tym przedziale cenowym. Wysokotonowy głośnik U-ART połączony jest z falowodem o tych samych cechach kontroli dyspersji co falowód High Frequency Propagation (HPS) wykorzystywany we flagowej serii monitorów ADAM Audio – S. Falowody w dużym stopniu ujednolicają dyspersję wysokich częstotliwości, zapewniając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu, co uwalnia od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania.

Z tyłu obudowy T7V tunel bass-reflex łączy się z solidnym metalowym panelem, który zawiera wejścia analogowe. Głośnik wysokotonowy U-ART zasilany jest przez wzmacniacz 20 W, natomiast 50-watowy wzmacniacz obsługuje woofer (oba pracują w klasie D). Te nowe potężne monitory zapewniają maksymalny poziom SPL 110 dB na parę.

Szerokie pasmo przenoszenia, duży zakres dynamiki, doskonałe przenoszenie transjentów, szeroki idealny punkt odsłuchu i niewielkie rozmiary sprawiają, że T7V idealnie pasuje do małych pomieszczeń realizatorskich przy produkcji muzycznej, postprodukcji filmów i programach radiowych/telewizyjnych – doskonale mieszczą się w skromnym budżecie, w jakim wiele tego typu obiektów musi się zmieścić. Subwoofer ADAM Sub8 jest idealnym uzupełnieniem T7V, rozszerzając możliwości monitorowania niskich częstotliwości.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Sprawdź naszą "Politykę prywatności". Polityka prywatności

Zamknij